Психологиня Тетяна Єрмолаєва надала свої професійні поради "Як підтримати людину, що має синдром "вцілілого". Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації,...
Громадська організація "Краєвєд" запустила свій Telegram-канал. На ньому у вільному доступу можна слідкувати за історією Одещини. В каналі популярного месенджера публікується статутна діяльність ГО "Краєвєд",...
В селі Вигода Одеського району місцеві турбуються за свою безпеку. Це викликано через зграї безпритульних собак, які пересуваються вулицями населеного пункту. Вчора, 08 серпня фото...
— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.
Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —
У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".
Ми безперебійно працюємо вже 15 років
Кількість фоловерів сягає 17 тисяч
Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.
Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом: