Відключення

Відключення світла: у Вигодянській громаді енергетики будуть проводити профілактичні роботи

ДТЕК Одеські Електромережі проводитиме профілактичні роботи у межах Вигодянської сільської територіальної громади. На цей час в низці сіл будуть відключення світла.

18 серпня (п’ятниця) в період з 12:00-17.00 години буде відключення електроенергії в таких населених пунктах: Вигода, Дослідне, Петрове. Також 16 та 17 серпня з 8.00-19.00 години світла не буде у селі Василівка.

Оновлення: В селі Вигода 19 та 20 серпня з 08:00 до 19:00 години буде відключення електроенергії.

Як зазначають в ДТЕК, такі роботи енергетики проводять з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах.

Також, нагадаємо, що в Одеських електромережах можна на сайті передати інформацію про гніздо лелеки. Нова функція «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо» дозволить клієнтам повідомити про виявлені гнізда на електричних опорах та надати інформацію про кількість та стан птахів в ньому. Це допоможе енергетикам оперативно дізнаватися де саме з’явилися нові гнізда, щоб надалі укріплювати їх спеціальними захисними платформами, а також передавати важливі дані про лелек орнітологам-науковцям. Укріплення гнізд дозволяє захистити лелек від ураження струмом або загибелі через руйнування гнізда. А також попередити аварії на лініях та відключення світла у клієнтів.

Поділитись:

Один коментар до “Відключення світла: у Вигодянській громаді енергетики будуть проводити профілактичні роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

мтс Попередній запис Вигодянська МТС – залізний кінь на угіддях Одещини
Вигода.Інфо Наступний запис Медіаресурс “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: