навчальний

У Вигодянській громаді розпочався навчальний рік, для майже 1300 учнів

Сьогодні, 01 вересня новий навчальний рік розпочався для 1265 учнів населених пунктів Вигодянської територіальної громади на Одещині. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на Вигодянську сільраду.

Серед всіх учнів, вперше свій шкільний шлях розпочали 134 першокласники. Із загальної кількості школярів 187 та 83 — це учні випускних дев’ятих і відповідно одинадцятих класів.

Кожен першокласник отримав в подарунок портфель на свій перший в житті навчальний рік. Як пишуть у сільраді, в ньому було все необхідне для школи та набір для творчості: зошити, щоденник, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці та кольоровий папір. Йдеться ще про куплені сумки, для спортивної форми.

Це все увійшло до подарункових наборів, які придбано за кошти місцевого бюджету. Також частина портфелів були надані Фондом ЮНІСЕФ у рамках співпраці.


Ми сьогодні писали, що в Одеському районі за парти сіли понад 145 тисяч учнів. Свої двері відкрили 225 закладів загальної середньої освіти. З них 121 в місті Одеса та 104 в громадах району. А в Одеському регіоні загалом навчання розпочали понад 270 тисяч дітей. Серед них 21 тисяча першачків, також 6800 дітей з-поміж внутрішньопереміщених осіб.

На території Вигодянської сільської громади розташовані сім закладів загальної середньої освіти. Вигодянський ліцей працюватиме в змішаному режимі. Петрівська гімназія очно – офлайн. Що стосується Василівського ліцею, Березанської, Кам’янської, Секретарівської, Паліївської гімназії вони розпочали навчальний рік у дистанційному режимі.

Ключовим фактором щодо визначення режиму і формату роботи освітніх закладів був факт наявності укриття.

Фото та відео: Вигодянська сільрада у Facebook.

Поділитись:

Один коментар до “У Вигодянській громаді розпочався навчальний рік, для майже 1300 учнів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

доярка Попередній запис Від корови «Галки» щодоби по 30 літрів молока – здобутки доярки Віри Каушан на Одещині
Наступний запис На Одещині ліцей долучився до акції “Перше вересня без квітів”
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: