В Одеському районі за парти сіли понад 145 тисяч учнів

Сьогодні, 01 вересня у школах Одеського району пролунав перший дзвоник та розпочато новий навчальний рік. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на Одеську РВА.

Як йдеться, свої двері відкрили 225 закладів загальної середньої освіти. З них 121 в місті Одеса та 104 в громадах району.

За парти сіли 145 тисяч 344 учні. В режимі офлайн працюватимуть 65 шкіл, в змішаному форматі – 47, дистанційно – 113. Ключовим фактором щодо визначення режиму і формату роботи освітніх закладів був факт наявності укриття.

Що стосується області, то в Одеському регіоні загалом навчання розпочали понад 270 тисяч дітей. Серед них 21 тисяча першачків, також 6800 дітей з-поміж внутрішньопереміщених осіб.


Читайте також:

Поділитись:

Один коментар до “В Одеському районі за парти сіли понад 145 тисяч учнів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянській громаді обговорюють кандидатуру старости Паліївського округу
доярка Наступний запис Від корови «Галки» щодоби по 30 літрів молока – здобутки доярки Віри Каушан на Одещині
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: