Школи

Новий навчальний рік: як працюватимуть школи у Вигодянській громаді ?

В рамках підготовки до нового навчального року 2023-2024 у Вигодянській громаді надали інформацію про форми навчання в семи школах. Про це повідомили на сторінці Управління освіти, культури, молоді та спорту в соцмережі Facebook.

Як йдеться, наразі офлайн та змішано надаватимуть послуги освіти лише удвох школах. Інші п’ять закладів освіти поки що мають розпочати роботу в дистанційному режимі – онлайн.

Вигодянський ліцей працюватиме в змішаному режимі. У закладі є найпростіше укриття, яке розраховане на 120 осіб та облаштовано у підвальному приміщенні. Там виконано поточний ремонт та підведено комунікації. Нагадаємо, ми раніше писали, що підвал Вигодянського ліцею на Одещині відповідає вимогам найпростішого укриття.

Петрівська гімназія працюватиме офлайн. В ній є укриття, яке розраховане на 500 осіб та облаштоване у підвальному приміщенні. Там виконано поточний ремонт, підведено комунікації, наявний акт огляду щодо можливості його використання як найпростішого укриття.

Кам’янська гімназія розпочне навчальний рік у дистанційному режимі. Як пишуть в УОКМС на території закладу є об’єкт, який можна використати під укриття. Там вже почались ремонтні роботи.

Василівський ліцей, Секретарівська, Паліївська та Березанська гімназії працюватимуть онлайн. У школах та поблизу закладів немає приміщень, які можна було б використати як найпростіше укриття.

Зазначається, що вже тривають роботи, щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва найпростішого укриття на території Березанської гімназії.

За інформацією Одеської обласної військової адміністрації, у батьків, як і в минулому навчальному році, є можливість вибору будь-якої форми навчання для своєї дитини.

Проте, згідно оперативних даних, понад 70% опитуваних на Одещині обрали очний формат навчання. Залежно від безпекової ситуації буде прийнято відповідне розпорядження Одеської ОВА. В цьому році на Одещині вперше сядуть за парти понад 21 тисяча першокласників.

Поділитись:

4 коментарі до “Новий навчальний рік: як працюватимуть школи у Вигодянській громаді ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Психолога Попередній запис У Вигодянській громаді на Одещині шукають психолога
Універсам Наступний запис В селі Вигода на Одещині у новий універсам шукають робітників
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: