В Роздільнянському напрямку скасовують рух двох електричок

В Роздільнянському напрямку скасовують рух двох електричок, таке оголошення розмістили підписники нашої спільноти “Жителі села Вигода” у Viber.

Як видно на фото оголошення, скасовування приміських поїздів робиться з метою зменшення експлуатаційних витрат на період зниження пасажиропотоку. Мова йде про дві електрички, вечірня Одеса-Роздільна та ранкова Роздільна-Одеса.

З 18 листопада перестане ходити потяг № 6204 Одеса-Роздільна, що відправляється зі станції Одеса-Головна об 19:10 та прибуває до ст. Роздільна-1 об 20:48. По станції Вигода ця вечірня електричка з Одеси зупиняється об 20:00 годині.

Наступного дня, з 19 листопада перестане ходити потяг № 6203 Роздільна-Одеса, що відправляється зі станції Роздільна-1 об 05:51 та прибуває до ст. Одеса-Головна об 07:31. По станції Вигода ця ранкова електричка на Одесу зупиняється об 06:40 годині.

Нагадаємо, в розділі “Транспорт” нашого сайту можна завжди дізнатись актуальний розклад руху приміських поїздів по Одеській залізниці та не лише в роздільнянському напрямку. Також читайте, що з вересня через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ.

Поділитись:

Один коментар до “В Роздільнянському напрямку скасовують рух двох електричок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Біляївці відбулась презентація збірки поезії Кіми Левкович
Наступний запис Вигодянці долучились до збору на тепловізор бійцям 59 ОМПБр
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: