На Одещині запустили модернізовану рижську електричку

На приміському маршруті Одещини вийшла електричка ЕР-9Е №656, яку виготовили на Рижському вагонобудівному заводі понад 35 років тому. Потяг минулого місяця модернізували на потужностях Укрзалізниці.

Вона оснащена пандусами, з усіма зручностями для людей з інвалідністю, навігацією шрифтом Брайля, місцями для велосипедів та, звичайно, портами Type-C та USB для зарядки гаджетів,

пишуть в Укрзалізниці.

За повідомленням читачів, оновлена електричка курсує за маршрутом Одеса-Головна — Вапнярка — Одеса-Головна.

Нагадаємо, у вересні минулого року ми писали, що через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ. Там на маршруті також їздить модернізований електропоїзд, але під іншим номером: ЕР-9Е №657.

Як зазначають залізничники, протягом трьох місяців цього року ними вже вдосконалено три електрички. Серед них і ті, що випущені українським “Луганськтепловоз”.


Читайте також:

На вокзалі Одеса-Головна відкрили безоплатний дитячий простір

В Одеській залізниці працює онлайн-табло розкладу електричок по станції Вигода

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На вокзалі Одеса-Головна відкрили безоплатний дитячий простір
Наступний запис Краєзнавці на півдні України тепер мають нову назву організації
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: