Крука

Президент Зеленський підписав розпорядження про призначення нового голови Одеської РДА

Вчора, 09 вересня очільник держави підписав документ про призначення Олександра Гринчака головою Одеської РДА (РВА). Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на розпорядження №155/2023-рп Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 19 серпня ми писали, що Уряд погодив призначення нового голови Одеської районної державної (військової) адміністрації та звільнення нинішнього Юрія Крука.

Ще на початку липня в мережі з’явилася публікація, де начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер висловлював пропозицію Офісу Президента України щодо відставки голови Одеської РДА. У той час речниця Олега Кіпера заявила, що голова ОВА розглядає можливість звільнення всіх керівників райдержадміністрацій, включаючи і Юрія Крука.

Новопризначений Олександр Гринчак працював в органах Міністерства внутрішніх справ з 1995 року. Зокрема обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту кіберполіції. У жовтні 2019 року його призначили керівником Департаменту кіберполіції.


Розпорядження Президента України №155/2023-рп від 09.09.2023

Начальник Одеської РВА Юрій Крук подякував колегам за спільну роботу (Одеса 11.09.2023)

Більше інформації читайте у нашій серпневій статті “Юрія Крука звільнили: Уряд погодив нового голову Одеської РДА”.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

переїзд Попередній запис В селі Вигода закриють залізничний переїзд — заміна шпал
Наступний запис Підприємець з Одещини придбав автівку для 41 бригади ЗСУ
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: