В селі Вигода на Одещині собака покусала малолітню дівчинку

Сьогодні, 17 вересня в селі Вигода Одеського району безпритульна собака покусала восьмирічну дівчинку. Про це Вигода.Інфо повідомляє житель села Сергій Сюх.

Подія трапилась вранці, біля багатоквартирного будинку № 5 на вулиці Елеваторна. Як розповідає дідусь, його онука Наташа поверталась з магазину і на неї напала агресивна собака. Дитина отримала укус безпритульної тварини та зазнала сильного переляку.

Дівчинці надали медичну допомогу в домашніх умовах, далі родина звернулась до сімейного лікаря.

Як зазначає Сергій Сюх, найближчим часом він має намір подати заяву до Вигодянської сільської ради. Додатково жителі вулиці також збирають підписи колективного звернення до місцевої влади.

— Діти та старші мешканці вулиці час від часу знаходяться в становищі, коли вони не можуть навіть виходити на вулицю через страх перед можливим нападом агресивних собак. Окрім того, існує загроза поширення різних інфекцій серед мешканців. Більше неможливо терпіти, і кожен день, коли ми відкладаємо розв’язання цієї проблеми, все це ставить під загрозу безпеку наших співмешканців, зокрема наших дітей, які є найбільш беззахисними, – скаржиться дідусь.

Проблема з безпритульними тваринами на території Вигоди існує вже протягом кількох років. Окрім вулиці Елеваторна, собаки регулярно перебувають на привокзальній площі, біля амбулаторії та сільського Будинку культури. Нагадаємо, в серпні ми писали, що вигодянці занепокоєні через зграї безпритульних собак, які пересуваються вулицями населеного пункту.


Фото з мережі Інтернет

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відключення Попередній запис В селах Вигодянської громади відключать світло – профілактичні роботи
тротуар Наступний запис В селі Вигода на Одещині вантажівка перекрила тротуар
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: