В селі Вигода жителі проти перейменування вулиці Космонавтів

В селі Вигода на Одещині жителі виступають проти перейменування вулиці Космонавтів, якій нещодавно присвоїли ім’я вигодянця, репресованого залізничника Івана Загороднюка (1899-1938). Про це Вигода.Інфо повідомили місцеві.

Як йдеться, люди зібрали понад 220 підписів проти, а невідомі навіть пошкодили новий вказівник при в’їзді на вулицю.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що 25 вересня під час пленарного засідання сесії сільради прийнято рішення № 1487-VІІI в якому зокрема перейменували вулицю Космонавтів в так званому мікрорайоні “Красіна”. Тепер вона має ім’я Івана Загороднюка.

Під колективним зверненням-скаргою до Вигодянського сільського голови підписались 91 житель вулиці Космонавтів, а також ще 132 мешканці з інших вулиць села. Колективне звернення на цьому тижні мають подати до Вигодянської сільської ради на реєстрацію.

Зокрема, люди не погоджуються з формою проведення громадського обговорення, яке відбулось цього літа і лише в мережі Інтернет. В тексті йдеться, що багато людей просто не змогли взяти в ньому участь і в першу чергу жителі самої вулиці Космонавтів серед яких багато літніх людей. Тому таке перейменування підписанти вважають незаконним і недопустимим.

“Просимо Вас не допустити незаконного перейменування вулиці космонавтів с. Вигода та попрання прав та законних інтересів більшості жителів нашого села з волевиявлення своєї думки та не допустити в такий нелегкий для нашої країни час коли всі сили населення та місцевого самоврядування мають бути направлені на наближення перемоги нашої країни та не недопущення створювання додаткової соціальної напруги населення.”,- зокрема йдеться у тексті колективного звернення.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеському районі пройшла урочиста посвята в козаки
Наступний запис У Вигодянській громаді жителям 60+ видадуть гуманітарку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: