В Одеському районі пройшла урочиста посвята в козаки

Вчора, 14 жовтня в селі Доброжанове Одеського району пройшла урочиста посвята в козаки та члени ГО “Південний оперативний козацький округ”. Про це Вигода.Інфо повідомив отаман Доброжанського куреня “Козацький стан” Ігорь Зайков.

В цей день, до Придністровського полку Одеського південного оперативного козацького округу громадської організації, приєднались Андрій Чащін з селища Таїрове та жителька Василівки Вікторія Сердюк.

Вони урочисто, просто неба склали присягу народові України. Курінний отаман, майор козацтва Ігор Зайков здійснив посвяту символічним потрійним вдарянням батогом та прикладання шаблі до плеча. Козаку, Андрію Чащіну також присвоєно звання старшого лейтенанта козацтва.

З цієї нагоди до музейного обійстя “Козацький стан” завітали настоятель православного храму в селі Петрове Ігор Маловиченка, а також діти разом з батьками із ближніх сіл Василівка та Кам’янка. Гостям провели екскурсію станом, відвідувачі мали змогу проїхатись верхом на коні, відпочити біля багаторічного дуба та відвідали старе кладовище. Також всі присутні насолодились смачним кулешем.

“Але головне, що діти були присутні на посвяті козаків. Велика подяка батькам, вчителям за те що прищеплюють нашу історію та вчать пам’ятати про минуле. Гадаю, що цей осінній день запам’ятається нашим діткам надовго”, – зокрема пише Ігор Зайков на своїй сторінці Facebook.


Нагадаємо, раніше ми писали, що 12 серпня в селі Доброжанове Вигодянської громади на Одещині ГО “Південний оперативний козацький округ” повідомила про утворення нового куреня та обрання отамана.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині проводять конкурс читців-декламаторів віршів
Наступний запис В селі Вигода жителі проти перейменування вулиці Космонавтів
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: