ліцей

В Березані на Одещині підприємці допомогли скосити траву біля сільської гімназії

В Березані Одеського району місцеві підприємці допомогли у підготовці до нового 2023-2024 навчального року. Їхніми силами в селі скошена трава на території Березанської гімназії.

З опублікованих фото та відео видно, як біля сільської школи працює трактор МТЗ. За допомогою причіпного подрібнювача соломи у валках здійснено покіс трави на прилеглій території – футбольному полі Березанської гімназії Вигодянської сільради.

На сторінці навчального закладу у Facebook висловлюють подяку керівнику ПСП «Курган» Борису Херсонському та співробітникам підприємства Вадиму Качуру, Валерію Бабію й Василю Ковачу.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

терористи Попередній запис На територію Одеської області російські терористи двічі влаштували нічні напади
Василівка Наступний запис Дата заснування села Василівка: у Вигодянській громаді триває обговорення
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: