На Одеській залізниці відміняють потяг Одеса-Вінниця

На Одеській залізниці відміняють курсування регіональних потягів Одеса-Вінниця та Вінниця-Одеса, вони також зупинялись на станції Вигода.

02 грудня відміняється рух потягу № 802 Одеса-Вінниця. Він ходив щоденно, а останній місяць лише по 4, 5, 6, 7 днях тижня. На станції Вигода потяг зупинявся об 16:03 годині.

03 грудня відміняється рух потягу № 801 Вінниця-Одеса. Він також курсував щоденно, а останній місяць лише по 1, 5, 6, 7 днях тижня. На станції Вигода потяг зупинявся об 13:20 годині.

Так як поїзд не приміський, тому вартість квитка зі ст. Вигода до Одеса-Головна в рази відрізнялась у бік здорощення та сягала 100 грн. 78 копійок.

Як йдеться в оголошенні, що розповсюджується в соцмережах, така відміна курсування потяга викликана у зв’язку із зниженням пасажиропотоку і для зменшення експлуатаційних витрат.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли у Facebook, що з 15 травня цього року Укрзалізниця призначила новий вінницький потяг. Таким чином регіональні пасажирські поїзди пробули на маршруті лиш трохи більше півроку.


Читайте також:

В Роздільнянському напрямку скасовують рух двох електричок

Через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ

В Одеській залізниці працює онлайн-табло розкладу електричок по станції Вигода

На станції Вигода вже сім годин стоїть електричка

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Перейменування Космонавтів: на вулиці планують подвірний обхід
Наступний запис В селі Вигода на Одещині сплели 188 кв. метрів маскувальних сіток
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: