З підвалу Біляївської лікарні зробили укриття

У Біляївській багатопрофільній лікарні підвальне приміщення переобладнали під найпростіше укриття. В ньому є операційна, рентген, пологовий зал, два санвузли, палата для терапевтичних хворих і для персоналу. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на сайт Біляївка.City.

Як йдеться, захисна споруда в медичному закладі м. Біляївка має свій ліфт, яким можна опустити в укриття лежачих пацієнтів. У цьому місці розташована кімната обладнана матрацами, ліхтарями, генератором, необхідним інвентарем, запасом води та аптечками – все необхідне для таких умов.

Приміщення забезпечені теплом, мають вбудовані резервні джерела освітлення. Якщо головне живлення вимкнеться, резервні ліхтарі будуть горіти протягом шести годин.

Зазначається, що лікарня стала однією з шести медичних закладів, які отримали грант на обладнання найпростішого укриття. На цей проєкт благодійний фонд ЮНІСЕФ направив близько 140 тисяч доларів. Розпорядником цих коштів був сам ЮНІСЕФ, він же і проводив тендер, визначав підрядника і фінансував роботи.


Читайте також:

Підвал Вигодянського ліцею на Одещині відповідає вимогам найпростішого укриття

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Сонячне школярі йдуть по домівках у суцільній темряві
Наступний запис На Одещині погіршення погодних умов – ДСНС
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: