укриття

Підвал Вигодянського ліцею на Одещині відповідає вимогам найпростішого укриття

Підвал Вигодянського ліцею в Одеському районі відповідає рекомендаціям та вимогам найпростішого укриття. Фінальний етап створення й обладнання приміщення проходив протягом травня-липня. Про це повідомляє Вигодянська сільрада.

укриття

Як йдеться, 11 серпня за результатами комісійного обстеження підвального приміщення закладу освіти встановлено, що об’єкт відповідає рекомендаціям і вимогам щодо утримання та експлуатації найпростіших укриттів.

Також комісія у складі представників ДСНС, РВА, Держпродспоживслужби та виконавчих органів сільської ради рекомендувала підвальне приміщення до використання для укриття учасників навчального процесу Вигодянського ліцею.

“Однією з сучасних умов офлайн-навчання є захисне укриття на території навчального закладу. Крайнім на черзі спорудження даної конструкції у Вигодянській громаді був Вигодянський ліцей. Ми мусимо підлаштовуватись під сучасні реалії, адже наші діти мають бути максимально захищені від військової агресії, яку сьогодні несе сусідня країна.”, – пишуть у сільраді.


Серед видів захисних споруд, найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, або інша споруда підземного простору. В ній можливе тимчасове перебування людей з метою зниження комбінованого ураження від небезпечних чинників. Також там можливо уберегтись від дії засобів ураження в особливий період.

Нагадаємо, 22 липня ми також повідомляли, що у Вигоді на Одещині триває облаштування укриття на базі сільського ліцею

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

курінь Попередній запис В селі Доброжанове на Одещині розпочинає роботу курінь козацького полку
поховали Наступний запис В селі Вигода Одеського району поховали загиблого військового Віктора Грабовенко
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: