В селі Вигода на Одещині сплели 188 кв. метрів маскувальних сіток
В селі Вигода Одеського району працівники культури, освіти, учні та волонтери сплели 188 квадратних метрів маскувальних сіток. Сьогодні, 02 грудня засоби маскування відправились бійцям 160-ї зенітної ракетної Одеської бригади Повітряних сил ЗСУ.
Про це повідомляє Вигодянський Будинок культури на своїй сторінці в Instagram.
Майже 10 днів плели шість маскувальних сіток загальною площею 188 кв. метрів. Над ними трудились учні Вигодянського ліцею на чолі зі своїм вчителем Іриною Сичовою, працівники та аматори Вигодянського, Петрівського, Курганського та Василівського закладів культури, сільського дитсадка “Вишенька”, а також волонтери Секретарівського старостинського округу.
Зазначається, що основу для майбутніх сіток було придбано коштом благодійної лотереї, організованої Вигодянською філією КЗ “ЦКДТ”.
Читайте також:
У Вигоді на Одещині плетуть маскувальні сітки для 41 ОМБр
В селі Василівка на Одещині жителі плетуть маскувальні сітки