В Одеській області громадам рекомендували не купувати новорічні солодощі

В Одеській області територіальним громадам рекомендували не купувати солодощі до новорічних свят і тим самим зменшити бюджетні витрати. Про це, сьогодні 21 грудня наголосив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер під час пресконференції про підсумки року.

Така рекомендація перш за все була надана головам сільських, селищних та міських громад на території Одещини. Голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер заявив, що закупівля цукерок до новорічних свят у воєнний час є недоречним.

«Дітям потрібно пояснювати, що ці гроші можна спрямувати на екіпірування їхніх татусів, які на фронті захищають Україну. Я думаю, вони зрозуміють, що це важливіше за цукерки. Та й зуби цілішими будуть», — сказав начальник ОВА.

Він також закликав посадовців замінити солодкі подарунки на власноруч виготовлені ці солодощі разом з дітьми.

«Є технології, є донори, які допомагають, адже можна влаштувати для діток перформанс і зробити ці цукерки разом із ними, показати цей процес — це набагато цікавіше», — йшлося на пресконференції.

Фрагмент відеозапису розмови Олега Кіпера з одеськими журналістами

Відмітимо, що у Вигодянській громаді на Одещині, 29 листопада місцевий КЗ Центр культури, дозвілля та туризму вже уклав договір на купівлю цукрових новорічних подарунків у фольгованому пакеті з яскравою новорічною тематикою на загальну суму 144 тис. гривень. В описі зазначається, що подарунків має бути 2000 штук і їх поставлять до кінця цього року.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Оцифрування старовинних козацьких хрестів в Одесі: проєкт EU4Culture в дії
Наступний запис На Одещині у Вигодянській громаді аудитори виявили втрати на понад 1,6 млн гривень
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: