В Одеському обласному ТЦК та СП працює call-центр

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки працює call-центр. Його графік роботи: понеділок – п’ятниця з 14:00 по 17:00.

В call-центр можна зателефонувати за юридичними, соціальними, мобілізаційними та питаннями щодо рекрутингу. По кожному, окремо виділено номер телефону.

048-752-82-62 – із юридичних питань

048-752-82-61 – із соціальних питань щодо одноразової грошової допомоги відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни” оформлення документів для отримання пенсії по втраті годувальника оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій.

048-752-82-64 – із мобілізаційних питань щодо питань військового обліку, підстав та порядку реалізації права на відстрочку, порядку здійснення бронювання.

048-41-25-002 – із питань щодо рекрутингу щодо питань контрактної служби в ЗСУ щодо питань вступу до військових вищих навчальних закладів.


Читайте також:

Як отримати правничу допомогу безоплатно?

На Одещині громадські діячі допомагають родинам зниклих військових

В Україні працює гаряча лінія, для звернень рідних полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників

Поділитись:

Один коментар до “В Одеському обласному ТЦК та СП працює call-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеській області оголошено траур за загиблими
Наступний запис В Теплодарі на Одещині спіймали двох наркоділків
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: