Андрій Маковецький, Теплодар, Теплодарська, заступник, ЗСУ, війна

В Теплодарі заступник мера пішов до лав ЗСУ

В Теплодарі перший заступник міського голови Андрій Маковецький пішов до лав Збройних Сил України. Про це повідомили в Одеській районній військовій адміністрації.

Він має четверо дітей та працював першим заступником мера з питань діяльності виконавчих органів Теплодарської міської ради.

“Саме любов до України надихнула розпочати шлях як військовослужбовця ЗСУ нашого колегу, батька чотирьох дітей, першого заступника Теплодарського міського голови Андрія Маковецького. Пишаємось і бажаємо переможної сили, успіху та Божого благословення. Разом переможемо!”, – написав начальник Одеської РВА Олександр Гринчак.

Також, у жовтні 2023 року в місті Одеса звільнили від обов’язків заступника мера та керуючого справами виконкому Олега Бриндака у зв’язку з його мобілізацією на військову службу.


Читайте також:

На Одещині воєнкома Єгора Смирнова відправили на фронт

В Одеському обласному ТЦК та СП працює call-центр

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нерубайське, катакомби, пошук, діти, дснс, поліція Попередній запис В Одеському районі знайшли дітей у катакомбах
Наступний запис В селі Березань на Одещині колядники зібрали 5000 гривень на ЗСУ
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: