В селі Березань на Одещині колядники зібрали 5000 гривень на ЗСУ

В селі Березань на Одещині колядники зібрали 5000 гривень на потреби Збройних Сил України. Про це повідомила місцева влада у Facebook.

Вчора, 14 січня в селі Березань пройшла “Загальна коляда”, організована за ініціативи настоятеля місцевого православного храму, протоієрея Вадима Рудого.

Цей захід об’єднав церковні хори та колективи закладів культури з різних населених пунктів Вигодянської територіальної громади. Поруч з березаньцями, в село завітали та колядували із Кургану, Петрове, Секретарівки, Василівки та Вигоди.

Зазначається, що спільними зусиллями на заході було зібрано 5 000 гривень. Ці кошти мають направити у допомогу та підтримку підрозділам Збройних Сил України.


Читайте також:

В Березані під час ярмарку зібрали понад 54 тисячі гривень для ЗСУ

Бійці 35 бригади отримали смаколики від одеських студентів-кухарів

Поділитись:

Один коментар до “В селі Березань на Одещині колядники зібрали 5000 гривень на ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Андрій Маковецький, Теплодар, Теплодарська, заступник, ЗСУ, війна Попередній запис В Теплодарі заступник мера пішов до лав ЗСУ
Наступний запис В Одесі пошкоджено будинок та евакуйовано 130 людей
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: