У Вигодянській громаді волонтери підготували майданчик для модульного будиночка

У Вигодянській територіальній громаді на Одещині волонтери прибирали домогосподарство від наслідків дронової атаки росії та підготували майданчик для майбутнього модульного будиночка.

Про це Вигода.Інфо повідомив голова мотоспільноти Одеси, Сергій Сергієнко.

24 березня протягом дня, волонтери серед яких і дівчата, вручну прибрали понад десять тонн будівельного буту, розфасували його та завантажили на авто самоскид.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Одеському районі дві родини залишились без даху над головою. Це трапилось 11 березня, внаслідок нічної дронової атаки рф.

Як розповідає Сергій, вже наступними вихідними має розпочатись будівництво модульного будиночка на місці постраждалого домогосподарства дідуся Олександра.

Тимчасове житло з osb-плит, дерев’яного каркасу, крівлі з євроруберойду, електричною проводкою, вікнами та дверима встановлять за волонтерські кошти учасників мотоспільноти, серед яких зокрема команда мотошколи HelloMoto.

Розмір планового будиночка буде таким, який дозволяє фундамент та майданчик від попередньої будівлі, що зазнала руйнувань.

Зазначимо, волонтери мотоспільноти Одеси також до цього чимало працювали та безкорисно допомагали постраждалим мешканцям в населених пунктах Миколаївської і Херсонської областей.

Поділитись:

Один коментар до “У Вигодянській громаді волонтери підготували майданчик для модульного будиночка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття В Одеській області створюють оборонні фортифікації від росії
Наступна стаття У Вигодянській громаді введено режим економії вуличного освітлення
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: