На вокзалі Одеса-Головна відкрили безоплатний дитячий простір

Сьогодні, 01 квітня на вокзалі станції Одеса-Головна відкрили безоплатний дитячий простір “Спільно”. Ініціатива реалізована Укрзалізницею та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Про це написали в групі вокзала в соцмережі Facebook.

Цю точку легко знайти, вона праворуч при вході до будівлі зі сторони Старосінної площі. Майданчик пристосований для зручного перебування малечі та їх батьків. Він має ігрову зону для дітей різного віку.

…самим цікавим місцем є майданчик у вигляді потяга Укрзалізниці, від якого малеча у великому захваті,

– йдеться в соцмережі.

Загальна площа дитячого простору на вокзалі 145 квадратних метрів. Локація має зону для сповивання та грудного вигодовування, зони підзарядки техніки. Вже згадану інтерактивну модель кабіни “Бесарабського експреса”, гірку та басейн з кульками, різноманітні іграшки, конструктори, розмальовки, книжки на будь-який вік.

В день урочистого відкриття підготували святкову програму. Були аніматори та психологи ЮНІСЕФ.

… малечу розважали, дарували позитивні емоції, які зараз необхідні усім діткам в умовах щоденних хвилювань від війни,

– зокрема пишуть в “Одеський Залізничний Вокзал”

На відкритті майданчика був голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко та інші представники, заступниця Одеського міського голови Світлана Бедрега, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде, громадськість та ЗМІ.

Дитячий простір в Одесі працюватиме щоденно з 09:00 до 21:00.

Як зазначають в Укрзалізниці, це вже п’яте українське місто, на залізничному вокзалі якого ЮНІСЕФ та залізничники обладнали дружній для дітей простір.

Поділитись:

Один коментар до “На вокзалі Одеса-Головна відкрили безоплатний дитячий простір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття На Одещині планують нове будівництво укриття біля Березанської гімназії
Наступна стаття На Одещині запустили модернізовану рижську електричку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: