Дитсадок в селі Вигода відновив роботу після тривалої перерви (відео)

В селі Вигода на Одещині дитсадок “Вишенька” відновив свою роботу після тривалої перерви під час дії воєнного стану. Сьогодні, 03 червня у закладі урочисто вітали своїх маленьких вихованців.

Працівники дошкільної освіти ясла-садка провели урочистий захід з нагоди запуску дитячого садка.

Нагадаємо, місяць тому ми писали, що підвал у закладі переобладнали під найпростіше укриття. Це дозволило запустити роботу садка у селі Вигода.

“Нарешті це сталося!! Дитячий гомін знов лунає у стінах нашого дитячого садочку! Шановні діти та батьки! Сьогодні світле, радісне і хвилююче свято: знову відкривається дитячий садок. Дружня сім’я нашого закладу сьогодні починає роботу. Ми дякуємо нашим воїнам-охоронцям за те, що досі мирно спимо у своїх цілих домівках, будуємо плани на майбутнє, та навіть сьогодні святкуємо. “Вишенька” – садочок нині усміхається взнавши, що мрії всі найкращі будь за що збуваються”,

пишуть на сторінці “Вишиньки” у Facebook.

Як раніше йшлося, заклад дошкільної освіти ясла-садок поки працюватиме неповний робочий день лише до 12:00 години.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигоді на Одещині змінюється час роботи Укрпошти
Наступний запис В Березані на Одещині вибухнув газовий балон – чоловік в реанімації
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: