В Одеській РВА уважно розглянуть тендери Вигодянської сільради

Завтра, 06 червня в Одеській районній військовій адміністрації планують засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”. Там мають уважно розглянути тендери оголошені Вигодянською сільською радою. Пріоритетом повинна бути допомога воїнам, їх сім’ям, освіта та медицина.

Про це повідомив начальник Одеської РВА Олександр Гринчак.

Як йдеться, у випадку неефективності тендерів, з місцевою владою буть відпрацьовувати спільні рішення “щодо уникнення таких ситуацій”.

Якщо окремі публічні закупівлі сільради скасують, то вивільнені кошти мають спрямувати на підтримку Збройних сил України.

– Потрібно докладати максимум зусиль, щоб кошти місцевих бюджетів спрямовувались на допомогу ЗСУ, їх сімей, підтримку освітян та медицини,

– пише Олександр Гринчак.

Зазначимо, що за тендерами Вигодянської сільради та її підрозділів, можна слідкувати на офіційному майданчику “Прозорро” за прямими посиланнями:


Читайте також:

На Одещині у Вигодянській громаді аудитори виявили втрати на понад 1,6 млн гривень

Прокурор вважає протиправною бездіяльність Вигодянської сільради на Одещині — захист дітей

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Березані на Одещині вибухнув газовий балон – чоловік в реанімації
Наступний запис Мати загиблого вигодянця Миколи Новікова просить присвоїти сину Героя України
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: