Прокурор вважає протиправною бездіяльність Вигодянської сільради на Одещині — захист дітей

Керівник Біляївської окружної прокуратури вважає протиправною бездіяльність Вигодянської сільської ради Одеського району та позивається до суду. Встановлений факт невиконання вимог законодавства, що призводить до порушення інтересів держави в частині гарантування забезпечення належного захисту прав дітей.

Про це йдеться в оприлюдненій 24 квітня Ухвалі Одеського окружного адмінсуду.

Мова про нестачу працівників в штаті місцевої Служби у правах дітей. Наразі їх лише двоє, а це не відповідає вимогам ст. 4 Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”.

Зокрема має бути один працівник не більше ніж на одну тисячу дітей, а на території Вигодянської громади проживає 2659 дітей. На обліку служби перебуває 51 дитина-сирота та дитина позбавлена батьківського піклування. Також 13 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Суд ухвалив відкрити провадження в адміністративній справі за позовом керівника окружної прокуратури в інтересах держави до сільської ради. Далі будуть розглядати визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії.


Читайте також:

На Одещині у Вигодянській громаді аудитори виявили втрати на понад 1,6 млн гривень

В комунгоспі “Водограй” плинність кадрів – шукають директора та інших

В облраді затвердили список присяжних Біляївського районного суду

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис UAnimals зможуть стерилізувати тварин в селах Вигодянської громади на Одещині
Наступний запис У селі Вигода на Одещині анонсували запуск роботи дитсадка “Вишенька”
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: