Одеський район святкує своє триріччя з дня утворення в рамках децентралізації

Сьогодні, 17 липня, Одеському району в Одеській області виповнюється три роки з дня утворення. Вже протягом триріччя село Вигода та населені пункти територіальної громади вже не відносяться до колишнього ліквідованого Біляївського району.

Про що повідомляє Одеська РВА.

Як йдеться, Одеський район – один з найбільших за територією район в країні. Тут сконцентровані усі види військової компоненти нашої держави і розташована база ВМС України. У нас є значний конкурентоспроможний потенціал, вигідне географічне розташування, багаті природні та рекреаційні ресурси, традиції промислового та сільськогосподарського виробництва, неповторні історико-культурні цінності та винятковий інтелектуальний капітал.

Представники ста тридцяти трьох різних націй і народностей, віряни понад сорока конфесій поєднали тут свої долі, і це не тільки духовно збагатило міста, громади, села і селища Одеського району, а й надало ще більшої сили та міці усім мешканцям.

Зазначимо, що Одеський район створено відповідно до постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів». Раніше територія району входила до складу Біляївського, Овідіопольського (окрім Кароліно-Бугазької громади), Лиманського районів (окрім Курісовської сільської громади).

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Василівка Попередній запис Одеські краєзнавці дослідили рік заснування села Василівка Вигодянської громади
Наступний запис З Вигоди до Біляївки курсує рейсовий автобус – 2 рази на тиждень
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: