підручники

В Міносвіти опублікували e-підручники для школярів 1-11 класів

Міністерство освіти і науки України опублікувало електронні підручники для учнів 1-11 класів на 2023-2024 навчальний рік. Про це пише ресурс “Ерудит.нет”.

Як йдеться, на сайті Інституту модернізації змісту освіти у розділі «Електронні версії підручників» містяться електронні версії підручників для всіх класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Підручники доступні у форматах PDF і DjVu.

Опубліковані електронні підручники стануть цінним ресурсом для учнів 1-11 класів на 2023-2024 навчальний рік в Україні. Вони забезпечать зручний доступ до навчального матеріалу, що дозволить учням і вчителям ефективніше працювати над освоєнням програмних змістів.

Це означає, що учні отримають можливість вивчати навчальний матеріал з використанням сучасних технологій і пристроїв, таких як комп’ютери, планшети або смартфони. Е-підручники також можуть містити інтерактивний контент, завдяки чому навчання стане цікавішим і захоплюючим для учнів.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На монумент “Батьківщина-мати” почали встановлювати тризуб замість радянського герба
ворог Наступний запис На Півдні України ворог застосував 70 засобів повітряного нападу
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: