На монумент “Батьківщина-мати” почали встановлювати тризуб замість радянського герба

У столиці до монумента “Батьківщина-мати” вже доставили український тризуб, який почали встановлювати замість раніше демонтованого герба СРСР. Про це повідомляє “Українська правда”.

Як йдеться, у суботу ввечері 05 серпня український герб почали підіймати на монумент. Нагадаємо, 1 серпня з монумента “Батьківщина-мати” демонтували радянський герб.

Раніше зазначалось, що роботи із заміни герба на український тризуб мають завершитися до Дня незалежності – 24 серпня.

Цей крок є частиною ініціативи з переосмислення історичних символів та пам’ятників в Україні після закінчення совєтського періоду. “Батьківщина-мати” – найбільша монументальна скульптура в Європі, яка була зведена у 1981 році і розташована на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Проєкт “Тризуб Батьківщини” включає демонтаж радянського герба, що розташований на цій скульптурі. Роботи з демонтажу розпочалися вже в 2022 році.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Одеських енергетиків нагородили державними нагородами
підручники Наступний запис В Міносвіти опублікували e-підручники для школярів 1-11 класів
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: