курінь

В селі Доброжанове на Одещині розпочинає роботу курінь козацького полку

Вчора, 12 серпня в селі Доброжанове Вигодянської громади на Одещині ГО “Південний оперативний козацький округ” повідомила про утворення нового куреня та обрання отамана.

На території відомого в окрузі “Козацького стану”, представники громадської організації у присутності господаря Ігоря Зайкова, зачитали весняний протокол засідання своєї ради.

Як стало відомим, ГО створила структурний підрозділ Доброжанського куреня “Козацький стан” Придністровського полку Одеського південного оперативного козацького округу та затвердила положення.

Курінним отаманом обрано майора козацтва, засновника музейного обійстя “Козацький стан”, доброжанівця Ігоря Зайкова. Курень в селі Доброжанове діятиме, як відокремлений підрозділ ГО “Південний оперативний козацький округ”.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Продуктові набори Попередній запис В селі Паліївка на Одещині місцеві отримали безплатні продуктові набори
укриття Наступний запис Підвал Вигодянського ліцею на Одещині відповідає вимогам найпростішого укриття
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: