У Вигодянській громаді на Одещині почали обговорення герба

У Вигодянській територіальній громаді на Одещині почали обговорювати офіційну символіку, а саме ескіз власного герба. Таке повідомлення з’явилось на сайті сільради.

“…за всі роки життєдіяльності громади не було затверджено її офіційної символіки. Процес розробки ескізів герба–складний, довготривалий і суперечливий. Було кілька спроб, та безрезультатно… І все ж ми повинні затвердити офіційний символ як відображення нашої історичної, культурної, соціально-економічної та духовної єдності.,

– зокрема пушуть в органі місцевого самоврядування.

Як йдеться, за допомогою у сільській раді звернулись до Українського геральдичного товариства. На основі відомостей про місцеві особливості населених пунктів було створено ескіз герба Вигодянської громади.

Сам дизайн макета розробив ФОП Таратунський О. Г., його послуги коштували громаді 15 тис. гривень.

Зазначається, що обгрунтовані пропозиції до ескізу герба можна надати лише у письмовій формі до 01 травня 2024 року. Адреса сільради: 67620, Одеська область, Одеський район, село Вигода, вулиця Нова, 33-а, або е-пошта: selovugoda@ukr.net

Ескіз герба

Опис

Герб Вигодянської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області має форму щита, який класифікується в геральдиці, як іспанський тип з картушем і короною у вигляді колосся.

Щит герба розділений на три  частини вилоподібно – справа наліво (згідно норм геральдики), блакитний, білий і жовтий.

По краю щита розміщені зірки, у кількості 15, які символізують населені пункти Вигодянської сільської територіальної громади:  Дослідне, Березань, Важне, Василівка, Вигода, Доброжанове, Зоряне, Кам’янка, Курган, Михайлівка, Паліївка, Петрове, Секретарівка, Сонячне, Червона Гірка.

На блакитній частині розміщено зображення локомотиву, що означає розвиток залізничного транспорту на території адміністративного центру громади Вигода.

На білій частині розміщено зображення Палацу-садиби Дубецьких-Панкеєвих («Лігво вовка») — архітектурної пам’ятки, що розташована у селі Василівка.

На жовтій частини розміщено зображення ліщини, яка стала візиткою карткою села Паліївка.

Знизу, довкола щита розміщено золотий вінок колосся і під щитом розташована стрічка зверху синього, зворотно-жовтого кольору з написом золотими (жовтими) буквами «Вигодянська громада».

Символіка

Золото (жовтий) – король металів, символізує знатність, могутність і багатство, віру, справедливість, милосердя, смиренність.

Лазур (блакитний) колір – символізує великодушність, чесність, вірність і бездоганність, або просто небо.

Сніп хліба символізує землеробство, багатство землі  та єдність людей, як колосків у сніпу.

Поділитись:

Один коментар до “У Вигодянській громаді на Одещині почали обговорення герба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Волейболісти Вигодянського ліцею вибороли II місце на “Пліч-о-пліч”
Наступний запис Вони боролися за визволення Вигоди
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: