В Одеській ОВА опублікували фото наслідків російських нічних атак в Ізмаїлі

Наслідки російських нічних атак в Ізмаїлі опублікував начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер в Telegram-каналі.

Як йдеться в описі під фото, суттєвих руйнувань зазнала триповерхова будівля “Морвокзалу”. Також пошкоджені елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, виробничі, складські та адміністративні приміщення. Всі уражені об’єкти – цивільні.

Плюс пошкодження отримали три заклади освіти, один заклад культури, 15 квартир в багатоповерхових будинках і десяток приватних будинків.

На місці продовжують працювати всі відповідні служби.

Щиро дякую небайдужим жителям Ізмаїлу, що долучилися до прибирання завалів. На щастя, немає жодної травмованої людини. Вдячний свідомим жителям Ізмаїла, які під час повітряної тривоги перебували у безпечних місцях. Це дуже важливо!, – зазначає Олег Кіпер.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянській сільраді на Одещині нагадують власникам житла про сплату податку
Наступний запис В Україні набувають чинності зміни до закону про безоплатну правову допомогу
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: