У Вигодянській сільраді на Одещині нагадують власникам житла про сплату податку

У Вигодянській сільській раді Одеського району нагадують про необхідність обов’язкової сплати податку власникам житла. Про це повідомляється на сторінці сільради у Facebook.

Мова йде про власників будинків, площа яких понад 120 кв. метрів та квартир понад 60 кв. метрів. Зазначене житло має бути розташоване на території Вигодянської сільської територіальної громади.

Зазначається, що сплата податку на нерухоме майно є обов’язковим платежем відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України.

Також нагадуємо, ми писали, що у Вигодянської сільради працює додатковий мобільний номер для зв’язку.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеських електромережах можна на сайті передати інформацію про гніздо лелеки
Наступний запис В Одеській ОВА опублікували фото наслідків російських нічних атак в Ізмаїлі
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: