Жнива-2023: в Одеському районі обмолотили майже 99% площ

В Одеському районі жнивна кампанія вийшла на фінішну пряму. Вже обмолотили майже 99% площ, які були засіяні зерновими культурами під врожай-2023.

Про це повідомляє Одеська РВА посилаючись на інформацію Управління економіки.

Як йдеться, обмолотили 89 600 тисяч гектар, намолотили – 290 000 тонн, середня врожайність по району – 31 ц/га.

Станом на 7 серпня, в Одеському району врожай озимої пшениці обмолочено на площі у 60 000 гектар, намолочено 191 000 тонн, середня врожайність – 31,84 ц/га.

Озимий ячмінь обмолочено на площі 20 000 гектар, намолочено 78 000 тонн зерна, врожайність по району – 37,90 ц/га.

Повністю завершено збір озимого та ярого ріпаку, вівса та жита. Озимий ріпак обмолочено на площі у 20 800 гектар, намолочено – 43 400 тонн, при середній врожайності – 20,76 ц/га. Зібрано ярий ячмінь на площі 3500 гектар, намолочено 8220 тонн. Практично на завершальній стадії збір гороху – на сьогодні маємо вал у 10 000 тонн, при врожайності 24,10 ц/га. Триває збір льону, гірчиці, нуту та коріандру.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

могила Попередній запис До Вигодянської сільради надійшло депутатське звернення — встановити уніфіковані надгробки на могилах захисників
Зникла, жінка, Фонтанка, Чорне море Наступний запис В Одеському районі жінка пішла купатись та зникла — тривають пошуки
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: