могила

До Вигодянської сільради надійшло депутатське звернення — встановити уніфіковані надгробки на могилах захисників

До виконавчого комітету Вигодянської сільської ради Одеського району надіслано депутатське звернення. Мова йде про необхідність встановлення уніфікованих надгробків на могилах захисників України.

Про це повідомляє депутат сільської ради Євген Волосєвич на своїй сторінці Facebook.

Як йдеться, місцевим депутатом надіслане звернення до виконкому сільради щодо розроблення проєкту рішення. Метою є гідне вшанування та увічнення пам’яті військовослужбовців, борці за свободу та незалежність країни.

З початку повномасштабного вторгнення рф загинуло або померло вісім воїнів, які жили у різних селах Вигодянської громади та спочивають на території її кладовищ. Серед них Олександр Беспалько, Дмитро Янке, Віталій Фаркаж, Василь Шушман, Дмитро Боднаровський, Ігор Болгаров, Юрій Данчук та В’ячеслав Урсу.

У дописі зазначається про необхідність затвердження зразків надгробків на могилах військових. Встановлення уніфікованих пам’ятних споруд пропонується здійснити коштом місцевого бюджету та за бажанням й згодою членів сім’ї загиблого (померлого).

— 29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників, які віддали життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Герої не вмирають. Вони згори тримають небо над Україною!, – пише Євген Волосєвич.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

стерня Попередній запис В Одеському районі вночі горіла стерня на полі між Вигодою та Сонячним
Наступний запис Жнива-2023: в Одеському районі обмолотили майже 99% площ
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: