Telegram-канал, Краєвєд, ГО Краєвєд, краєзнавці, Одеса, Одеська область, Південь

Одеські краєзнавці запустили свій Telegram-канал історії Півдня України

Громадська організація “Краєвєд” запустила свій Telegram-канал. На ньому у вільному доступу можна слідкувати за історією Одещини.

В каналі популярного месенджера публікується статутна діяльність ГО “Краєвєд”, далі будуть ексклюзивні статті, оцифровані книжки, карти, події в краєзнавчому житті Півдня України тощо.

Telegram-канал вже доступний за прямим посиланням: t.me/kraeznavtsi

Зазначимо, що громадська організація офіційно вже працює шостий рік. На їхньому вебсайті, краєзнавці позначають себе, як відкривачі історії Одеського краю. Географія членів сягає від півдня до півночі Одещини, а також Миколаївської області та Республіки Молдова.

ГО “Краєвєд” на сьогодні є найбільший суспільний краєзнавчий цифровий ресурс на території Одеської області, який систематично поповнюється та є загальнодоступним в режимі онлайн.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Вигода на Одещині мешканці занепокоєні – на вулицях зграї безпритульних собак
Синдром, вцілілого Наступний запис Як підтримати людину із синдромом “вцілілого” – поради психологині
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: