захисник

На Донеччині загинув Віктор Грабовенко, захисник із села Вигода в Одеській області

В Донецькій області загинув захисник Віктор Грабовенко із села Вигода Одеського району. Про це повідомляє Вигодянська сільська рада.

Захищаючи рідну землю, 6 серпня 2023 року біля міста Мар’їнка на Донеччині загинув військовослужбовець Грабовенко Віктор Володимирович. Воїн був 16.06.1991 року народження.

Зазначається, що в сільраді повідомлять додатково про місце й час зустрічі та поховання загиблого.

“Вся наша громада глибоко співчуває рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України. Вічна пам’ять та слава відважному Захиснику України! Україна обов’язково переможе в ім’я Героїв, які віддали найцінніше за наше майбутнє – свої життя.”, – йдеться у повідомленні.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Синдром, вцілілого Попередній запис Як підтримати людину із синдромом “вцілілого” – поради психологині
Генератори Наступний запис Вигодянська громада на Одещині отримає генаратори 5 кВт від ПРООН
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: