Загиблого військового, вигодяньця Віктора Грабовенка поховають 13 серпня

Завтра, 13 серпня в селі Вигода на Одещині прощатимуться із загиблим військовим, місцевим жителем Віктором Грабовенко.

За повідомленням сільради, в цей день буде організовано коридор шани для зустрічі кортежу із домовиною та проведення жалобної церемонії прощання.

Живий коридор шани буде о 9:00 годині. Траурна колона з тілом військовослужбовця прямуватиме маршрутом: від початку села Вигода (зі сторони Біляївського перехрестя), через залізничний переїзд, далі по вулиці Залізничній, «Каштановій алеї», повз Вигодянський Будинок культури, по спуску (жовта дорога) і до вулиці Спортивна, 49. Саме в цьому будинку і жив полеглий воїн.

Відспівування та прощання з Грабовенко Віктором Володимировичем відбудеться того ж дня об 11:00 годині. Поховають Героя на Алеї Слави, що на кладовищі в селі Вигода.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 6 серпня 2023 року біля міста Мар’їнка на Донеччині загинув військовослужбовець Віктор Грабовенко. Воїн був 16.06.1991 року народження.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Вигода на Одещині змінився сигнал повітряної тривоги
Продуктові набори Наступний запис В селі Паліївка на Одещині місцеві отримали безплатні продуктові набори
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: