Продуктові набори

В селі Паліївка на Одещині місцеві отримали безплатні продуктові набори

Вчора, 12 серпня в селі Паліївка Одеського району жителі отримали безоплатні продуктові набори. Гуманітарна допомога була надана ГО “Християнська місія “Нове життя”.

Про це “Вигода.Інфо” повідомляє Вікторія, волонтерка громадської організації.

Допомогу отримали найбільш вразливі, малозахищені та літні мешканці серед паліївців. Видача гуманітарки здійснювалась при взаємодії з КЗ “Центр надання соціальних послуг” Вигодянської сільради.

Як йдеться на сайті християнської місії «Нове Життя», діяльність організації спрямована на допомогу нужденним – тим, хто опинився у скрутній життєвій ситуації. Місія існує в Україні із 2010 року. та реалізує низку проєктів – Допоможіть вижити, Нагодуй голодних, Палата милосердя, Опалювальні пункти.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Загиблого військового, вигодяньця Віктора Грабовенка поховають 13 серпня
курінь Наступний запис В селі Доброжанове на Одещині розпочинає роботу курінь козацького полку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: