поховали

В селі Вигода Одеського району поховали загиблого військового Віктора Грабовенко

Сьогодні, 13 серпня на кладовищі села Вигода на Одещині поховали загиблого військовослужбовця Віктора Грабовенко. Про це повідомляє Вигодянська сільрада.

Як йдеться, сотні живих квітів принесли земляки мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність нашої держави. Односельці та всі, хто прибув віддати останню шану Захиснику України, провели його в останню путь, стоячи на колінах.

Захисника Батьківщини відспівали біля будинку та на сільському кладовищі. Вигодянська громада з почестями прощалась з воїном, під залпи почесної варти та Державний Гімн України.

Його життя обірвалось на 33-му році, 6 серпня 2023 року біля міста Мар’їнка на Донеччині. У Віктора залишилась маленька донечка, дружина та мати. Герої не вмирають. Вони згори тримають небо над Україною!

Нагадаємо, ми попередньо повідомляли, що траурна колона з тілом військовослужбовця прямуватиме маршрутом: від початку села Вигода (зі сторони Біляївського перехрестя), через залізничний переїзд, далі по вулиці Залізничній, «Каштановій алеї», повз Вигодянський Будинок культури, по спуску (жовта дорога) і до вулиці Спортивна, 49. Саме в цьому будинку і жив полеглий воїн.

Відео опублікували в групі Fb “Православная молодежь Выгоды, Березани и Кургана”
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

укриття Попередній запис Підвал Вигодянського ліцею на Одещині відповідає вимогам найпростішого укриття
автобус Наступний запис В Одесу з села Вигода курсує маршрутний автобус Петрове-Одеса
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: