Вигода.Інфо

Медіаресурс “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт

До свого 15-річчя, медіаресурс на Одещині “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт: https://vygoda.info/. Ресурс покликаний регулярно поширювати масову інформацію під редакційним контролем та постійною назвою.

“Вигода.Інфо” бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи “Жителі села Вигода”. Спільнота об’єднала не лише жителів Вигоди на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів. Суспільно-інформаційний та краєзнавчий проєкт був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж — 01 листопада 2008 року.

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема FacebookYouTubeBloggerInstagramViber та Telegram. У липні 2023 року розпочато роботу над створенням офіційного Вебсайту – vygoda.info/, а інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою “Вигода.Інфо”.

Вигода.Інфо
інтернет-спільнота

— Ми безперебійно працюємо вже 15 рік поспіль. Загальна кількість підписників на різних майданчиках сягає 15 тисяч, – зазначає засновник та редактор Є. Волосєвич.

Наразі сайт у своїй структурі містить п’ять окремих розділів. Основний це новини, які своєю чергою розподілені на тематичні категорії. Далі є оголошення, історія та контакти. Окремо виділено розділ “транспорт”. За допомогою нього можливо швидко дізнатись розклад руху електричок та автобусів з села Вигода й у зворотному напрямку.

Окрім поширення новин та оголошень, Vygoda.info/ надалі розвиватиметься та планує стати довідковим ресурсом в межах Вигодянської громади, майданчиком на який хочеться заглянути щодня.

Приєднуйтесь до роботи над вебсайтом, надсилайте свої ідеї, пропозиції допомоги:


Також читайте:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відключення Попередній запис Відключення світла: у Вигодянській громаді енергетики будуть проводити профілактичні роботи
терористи Наступний запис На територію Одеської області російські терористи двічі влаштували нічні напади
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: