Медіаресурс “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт
До свого 15-річчя, медіаресурс на Одещині “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт: https://vygoda.info/. Ресурс покликаний регулярно поширювати масову інформацію під редакційним контролем та постійною назвою.
“Вигода.Інфо” бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи “Жителі села Вигода”. Спільнота об’єднала не лише жителів Вигоди на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів. Суспільно-інформаційний та краєзнавчий проєкт був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж — 01 листопада 2008 року.
Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber та Telegram. У липні 2023 року розпочато роботу над створенням офіційного Вебсайту – vygoda.info/, а інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою “Вигода.Інфо”.
— Ми безперебійно працюємо вже 15 рік поспіль. Загальна кількість підписників на різних майданчиках сягає 15 тисяч, – зазначає засновник та редактор Є. Волосєвич.
Наразі сайт у своїй структурі містить п’ять окремих розділів. Основний це новини, які своєю чергою розподілені на тематичні категорії. Далі є оголошення, історія та контакти. Окремо виділено розділ “транспорт”. За допомогою нього можливо швидко дізнатись розклад руху електричок та автобусів з села Вигода й у зворотному напрямку.
Окрім поширення новин та оголошень, Vygoda.info/ надалі розвиватиметься та планує стати довідковим ресурсом в межах Вигодянської громади, майданчиком на який хочеться заглянути щодня.
Приєднуйтесь до роботи над вебсайтом, надсилайте свої ідеї, пропозиції допомоги:
- Е-скринька: media@vygoda.info
- Fb Messenger: VygodaInfo
- Telegram: @evolosevich
Також читайте: