В Одеських електромережах можна на сайті передати інформацію про гніздо лелеки

В ДТЕК Одеські електромережі запустили нову функцію на власному сайті. Клієнти можуть повідомити про виявлене гніздо лелеки на електроопорах та стан птахів в них.

Як йдеться, нова функція «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо» дозволить клієнтам повідомити про виявлені гнізда на електричних опорах та надати інформацію про кількість та стан птахів в ньому. Це допоможе енергетикам оперативно дізнаватися де саме з’явилися нові гнізда, щоб надалі укріплювати їх спеціальними захисними платформами, а також передавати важливі дані про лелек орнітологам-науковцям. Укріплення гнізд дозволяє захистити лелек від ураження струмом або загибелі через руйнування гнізда. А також попередити аварії на лініях та відключення світла у клієнтів.

Попри війну ДТЕК Одеські електромережі продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, застосовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. Наша мета — надавати українцям якісні послуги з електропостачання і бути максимально дружніми до довкілля. Нова функція на сайті є продовженням нашого проєкту із захисту білого лелеки #Лелеченьки. За підрахунками екологів за останні 4 роки ми вже допомогли захистити понад 900 особин білого лелеки. Відтепер за допомогою наших клієнтів ми зможемо зберегти ще більше цих символічних для українців птахів, – пише Дмитро Григор’єв, генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі.

Щоб передати інформацію про виявлене гніздо необхідно:

  • Перейти на стартову сторінку сайту ДТЕК Одеські електромережі та відкрити розділ «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо»;
  • Заповнити форму та відправити її;
  • Після отримання та перевірки інформації енергетики, в разі такої необхідності, перенесуть гніздо на захисну платформу.

Як нагадують у ДТЕК, на початку липня Одеські електромережі у співпраці із Західноукраїнським товариством птахів долучився до міжнародного проєкту польського товариства орнітологів Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego з вивчення та захисту білого лелеки. В рамках проєкту енергетики допомогли вченим — орнітологам окільцювати 21 пташеня в гніздах на електроопорах. Кільцювання дозволить відстежувати шляхи міграції, вплив на популяцію зовнішніх факторів в різних країнах світу, кількість птахів, що повертаються в країну. Участь у цій міжнародній ініціативі компанія взяла відповідно до ESG стратегії та продовжуючи власний еколого-просвітницький проєкт #Лелеченьки.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис НБУ змінює порядок поповнення мобільного рахунку – тепер потрібна ідентифікація платника
Наступний запис У Вигодянській сільраді на Одещині нагадують власникам житла про сплату податку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: