терористи

На територію Одеської області російські терористи двічі влаштували нічні напади

Упродовж минулої ночі, російські терористи двічі влаштували напади на територію Одеської області за допомогою ударних безпілотних апаратів. Про це повідомляє начальник Одеської ОВА Олег Кпер.

Як йдеться, основною метою цих нападів були портові та зернові інфраструктури, розташовані на південному узбережжі області.

Внаслідок ворожих ударів один із портів на березі річки Дунай зазнав пошкоджень у складських приміщеннях та зерносховищах. Пожежі були оперативно ліквідовані рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.

— Вдячний всім, хто сьогодні вночі, дослухаючись до попереджень про небезпеку, спускався до укриттів та перебував у безпечних місцях. Як бачите, це дуже важливо, бо загиблих і постраждалих, на щастя, немає., – зазначає Олег Кіпер.

За інформацією Одеської обласної прокуратури, розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними розслідування, вночі 16 серпня збройними силами РФ були використані заборонені міжнародним правом засоби ведення війни під час дронової атаки на територію Одещини. Терористи спрямували свою діяльність на об’єкти портової та промислової інфраструктури Подунав’я.

В результаті нападу зазнали пошкоджень та руйнувань елеватор складські споруди, зерносховища, адміністративні будівлі та сільськогосподарська техніка. Попередньо обстріли здійснені ударними БПЛА моделі “Shahed”.

Зазначається, що надалі здійснюється огляд, і встановлюється повний перелік руйнувань та пошкоджень. Прокурори працюють на місцях подій спільно з іншими правоохоронцями, які документують черговий випадок воєнного злочину, скоєний Російською Федерацією.

Цієї ночі повітряна тривога по Одеській області була оголошена двічі. Перша була з 01:22 до 2:33 години, наступна з 03:21 до 04:53 ранку.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вигода.Інфо Попередній запис Медіаресурс “Вигода.Інфо” презентує власний вебсайт
ліцей Наступний запис В Березані на Одещині підприємці допомогли скосити траву біля сільської гімназії
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: