Психолога

У Вигодянській громаді на Одещині шукають психолога

У Вигодянській громаді Одеського району наявні вакантні посади психолога, а також бухгалтера. Працівники потрібні у штат КУ “Центр надання соціальних послуг”.

Основною метою діяльності КУ «ЦНСП» є надання соцпослуг громадянам, які проживають на території громади, особливо ті, що належать до вразливих груп населення, жителі, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

До кандидатів на вакансії психолога або бухгалтера висуваються обов’язкові умови. Серед яких вища освіта, знання законодавства, вільне володіння державною мовою.

Як зазначають у Центрі надання соціальних послуг, психологічної підтримки зокрема потребують члени родин військовослужбовців, які перебувають на захисті України або віддали своє життя боронячи Батьківщину вході російсько-української війни. Також в умовах збройної агресії рф, така допомога може стати в пригоді й самим військовим, мобілізованим особам для проходження військової служби.

В таких умовах підтримання морально-психологічного стану та психологічна підтримка дозволить зменшити вплив стресових ситуацій. Також надасть можливість сприяти у формуванні навичок безпечної поведінки, підтримці військовослужбовців та членів їх сімей.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 098-811-19-27.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Василівка Попередній запис Дата заснування села Василівка: у Вигодянській громаді триває обговорення
Школи Наступний запис Новий навчальний рік: як працюватимуть школи у Вигодянській громаді ?
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: