стратегія

В Одеському районі працюють над стратегією повоєнного розвитку

В Одеському районі працюють над розвитком, як частиною стратегії повоєнного відновлення області до 2027 року та конкретного плану заходів з її реалізації. Презентація аналітичного звіту запланована на 2 жовтня, а остаточна стратегія до 18 грудня.

Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на Одеську РВА.

Як йдеться, завоювавши перемогу, Україна зіткнеться з надзвичайним завданням – в найкоротший строк відновити можливості забезпечувати достойне якісне життя людей шляхом ефективного втілення національного людського, природноресурсного та економічного потенціалу.

За словами експертів ГО «Агенції відновлення та розвитку», стратегія буде включати дві ключові складові: програмну та аналітичну. Зараз активно формується аналітична частина, в рамках якої проводиться оцінка економічного, географічного та природноресурсного потенціалу. Також вивчається рівень людського капіталу, аналізується наявна інфраструктура, ретельно аналізується діяльність місцевого управління та проводяться розрахунки щодо фінансових можливостей. Крім того, здійснюється аналіз впливу воєнних подій на конкретне місто чи село.

«Одеський район займає важливу частину Стратегії відновлення та розвитку Одеської області: як з точки зору просторового виміру, так і з точки зору економічного потенціалу. Саме тому сьогодні представники Одеської районної військової адміністрації, взяли участь у громадських слуханнях з цього питання, що пройшли на базі Біляївської громади. Подальша робота із розробки Стратегії відновлення та розвитку району, відбуватиметься з урахуванням думки громадськості, бізнесу, навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та зацікавлених осіб» – зазначила начальник Управління з питань соціально-економічного розвитку територій Одеської РВА Майя Душак.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

світла Попередній запис В Одеському районі частина мешканців залишиться без світла
акумулятор Наступний запис Вигодянцям-захисникам на Донецькому напрямку потрібний акумулятор на авто
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: