небезпека

На Одещині очікується надзвичайна пожежна небезпека V класу

В Одеській області очікується надзвичайна пожежна небезпека V класу. Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на ГУ ДСНС в Одеській області.

Як йдеться, надзвичайний рівень зберігатиметься в регіоні з 22 по 25 серпня. Лише 24 серпня в Болградському районі висока – IV класу.

Працівники служби порятунку закликають громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися базових правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

— Будьте уважними та у разі виникнення пожежі одразу телефонуйте до Служби порятунку “101”., – зазначають рятувальники.

Нагадаємо, 7 серпня ми писали, що в Одеському районі вночі горіла стерня на полі між Вигодою та Сонячним. Також, раніше 21 липня в селі Вигода на Одещині відкрили нове пожежне депо.

Надзвичайна пожежна небезпека виникає при сполученні сприятливих погодних умов, таких як висока температура повітря та відсутність опадів (суха погода). Все це призводить до значної ймовірності виникнення та швидкого поширення лісових пожеж, особливо при наявності джерел запалення (відкритого вогню).

У неділю, 20 серпня в Одеській області зафіксували температурний рекорд цього літа. Стовпчик термометра в Одесі сягнув відмітки у 36,4°С, а в області – 38°С.

Карта пожежних небезпек на території країни доступна на офіційному сайті Українського гідрометеорологічного центру. Мапа регулярно оновлюється.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

рекорд Попередній запис На Одещині зафіксували температурний рекорд літа-2023
змагання Наступний запис В селі Вигода заплановані спортивні змагання на міністадіоні
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: