стерня

В Одеському районі вночі горіла стерня на полі між Вигодою та Сонячним

В Одеському районі вночі 07 серпня розгорілась суха трава на сільськогосподарському угідді. Стерня зайнялась на великій площі між селами Вигода та Сонячне.

За інформацією місцевих жителів, поле попередньо було оране по контуру, а підпал найімовірніше вчинив сам аграрій. Пожежу на сільгоспугідді погасили вогнеборці.

Зазначимо, чинним законодавством України передбачені можливість та умови випалювання сухої рослинності, а також відповідальність за їх порушення.

Поруч з природним фактором причини загоряння в агропромисловому комплексі, потенційна адміністративна або кримінальна відповідальність за умисний підпал на жаль ніяк не зменшує кількості пожеж.

Поділитись:

2 коментарі до “В Одеському районі вночі горіла стерня на полі між Вигодою та Сонячним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

загинула дитина Попередній запис В Одеському районі під завалами ґрунту загинула дитина
могила Наступний запис До Вигодянської сільради надійшло депутатське звернення — встановити уніфіковані надгробки на могилах захисників
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: