Буревій

В Одеському районі помітили незвичний буревій (відео)

В Одеському районі 24 серпня зафільмували незвичне для краю атмосферне явище. Величезний буревій був помічений в полі на околицях села Василівка. Про це повідомляє “Вигода.Інфо”.

Відео надіслав підписник Краснюк Едуард. За його словами, близько 15:00 години в селі Василівка здійнялось близько трьох таких ураганів.

За повідомленням в інстаграм “Вигода.Інфо”, буревій також бачили вздовж Кишинівської траси (М16). Це значних розмірів атмосферний вихор зі швидкістю вітру до 120 км на годину вище та до 200 км/год у нижніх шарах атмосфери.

Основні характеристики виникнення ураганів включають: значне збільшення швидкості вітру та різке падіння атмосферного тиску; інтенсивні зливові дощі та велика кількість води через штормові явища; розгортання бурхливого випадання снігу та ґрунтового пилу.

— Це наслідок недбалого ставлення населення та безпорадності й байдужості місцевої влади в питаннях збереження довкілля та необхідності покращення екологічного стану територій. Знищені населенням та спалені разом зі стернею аграріями лісосмуги, їх зрідженість і деградований стан є наслідком безгосподарності й відсутності реальної кримінальної відповідальності за знищення зелених насаджень. На жаль, є дуже мало небайдужих людей, які реально опікуються питаннями збереження лісосмуг та і їх, в більшості випадків, не хочуть чути ні населення, ні чиновники. А нові лісосмуги на місці знищених або зріджених взагалі не насаджуються. Як результат, маємо те, що маємо, – пише в коментарях під відео кандидат сільськогосподарських наук Сергій Кузьмук.


В одній із спільнот в месенджері Viber, після буревію з’явилось звернення до односельців. Людина з Василівки писала, що у її господарстві знесло та побило шифер на будівлі курника.

Як діяти під час урагану?

Якщо ураган застали вас на вулиці, уникайте наближення до легких споруд, будинків, мостів, естакад, ліній електропередачі, дахів, дерев, рік або озер. Для захисту від уламків і шматків скла використовуйте доступні матеріали, такі як аркуші фанери, картонні чи пластмасові ящики, дошки. Стримайтеся швидше укритися в підвалах, льохах або захисних спорудах, якщо такі існують в даній місцевості. Уникайте входу в ушкоджені будівлі, бо вони можуть обвалитися під дією нових поривів вітру.

Якщо ви опинилися в будинку під час урагану, рекомендується відійти від вікон і зайняти безпечне місце поруч з внутрішніми стінами. Можна вибрати коридор, біля вбудованих шаф, у ванній кімнаті, туалеті, коморі, або встати під стіл. Забезпечте погашення вогню в пічках, відключіть електропостачання, закрийте газові крани. Під час темряви використовуйте ліхтарі, лампи або свічки, та налаштуйтесь на отримання інформації від ДСНС за допомогою радіоприймача. Використовуйте заглиблені укриття, якщо вони доступні, такі як сховища чи льохи.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Домашнє носительство Попередній запис Домашнє насильство: в Мінсоцполітики працює гаряча лінія 1547
донька Наступний запис На Одещині донька військового збирає кошти на авто для 41 ОМБр
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: