донька

На Одещині донька військового збирає кошти на авто для 41 ОМБр

В селі Вигода на Одещині донька військового відкрила збір коштів на автівку для підрозділу 41-ї окремої мехбригади. В дев’ятій роті з’єднання Сухопутних військ ЗСУ проходить службу її батько.

Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на публікацію Вікторії Позднякової у соцмережі Facebook.

Як йдеться, авто потрібно для швидкого переміщення, можливості діставатись до різних точок і збереження життів захисників. Також існує велика потреба в біноклях та приладах нічного бачення.

Всі в кого є можливість, можуть надати допомогу двома шляхами: Monobank, або на номер картки: 5375 4112 0820 8772.

На час розміщення статті публічно накопичено 21490 гривень 93 копійки, а ціль становить 250000 гривень. За можливістю не залишайтесь осторонь, нашим воїнам потрібна допомога у знищенні окупантів!

— Кожна гривня допомоги або репост для них буде важливою допомогою! Хто має змогу – допоможіть хлопцям наблизити перемогу якнайшвидше завдяки якісному виконанню їх завдань., – пише Вікторія.

Поділитись:

2 коментарі до “На Одещині донька військового збирає кошти на авто для 41 ОМБр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Буревій Попередній запис В Одеському районі помітили незвичний буревій (відео)
виробництво Наступний запис В селі Вигода на Одещині “цементний завод” планує розширити своє виробництво
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: