Липадату

На Одещині прощатимуться з десантником Юрієм Липадату

В селі Червона Гірка Одеського району прощатимуться із військовим 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Юрієм Липадату. Захисника поховають 29 серпня в його рідному селі. Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на повідомлення Вигодянської сільської ради.

Завтра 29 серпня о 10:30 в селі Червона Гірка буде живий коридор шани для Липадату Юрія Тимофійовича. Йому було 28 років…

Траурна колона з тілом загиблого воїна прямуватиме від початку села (зі сторони Кам’янки), далі по вулиці Садова і до будинку, де жив полеглий Герой: вулиця Садова, 40. Відспівування відбудеться того ж дня о 12:00 годині. Поховають Юрія на сільському кладовищі Червоної Гірки.

Як йдеться, воїн загинув 21 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Іванівське Бахмутського району на Донеччині. Юрій Липадату народився 07 травня 1995 року та весь час проживав у рідному селі Червона Гірка. Десантник боронив Україну починаючи з 22 березня цього року.

— Громадо! Прийдімо і віддаймо останню шану українському Воїну-земляку, який загинув за кожного з нас, за мирне небо над Україною… Світла пам’ять Герою!,– пишуть у сільраді.

Поділитись:

Один коментар до “На Одещині прощатимуться з десантником Юрієм Липадату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

рекорд Попередній запис На Одещині температура повітря може досягти 33-38°С
забіг Наступний запис В Одеському районі бігатимуть на шану воїнам
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: