сміття

В Біляївці на Одещині комунальники відмовляються забирати сміття

В місті Біляївка Одеського району комунальники тепер не будуть забирати сміття біля доріг. Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на “Біляївка.City”.

Мова йде про садові відходи, включаючи листя, гілля та рослинні залишки. Їх раніше мешканці залишали біля доріг на своїх присадибних ділянках. Як йдеться, таке сміття не включено до переліку твердих побутових відходів, за подворовий збір яких сплачують жителі.

Тепер, для того, щоб комунальні служби забрали вказане сміття, власники повинні окремо оплатити цю послугу.

Зазначається, що збір листя, гілля та рослинних залишків здійснюватиметься лише у разі наявності квитанції про окрему оплату даної послуги. Крім того, умовою є те, що цей вид відходів повинен бути упакований в мішки або пакети. В іншому випадку його перенесуть до присадибної ділянки господарів.

Вартість вивезення 1 кубометра даного типу відходів становить 200,00 гривень. В місцевому КП по фото купи садового сміття та згідно з калькуляцією проводитимуть розрахунок вартості. Після оплати споживач отримує квитанцію, яку в разі потреби можна показати комунальникам.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поховали Попередній запис В Одеському районі поховали десантника, який загинув під Бахмутом
Наступний запис Над Одещиною вночі знищили вісім крилатих ракет
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: